لازم نیست یک نابغه باشیم

به وسیله ahmadiniamadjid 0 0 1534
395,000
نو به همراه تگ محصول
4 سال پیش

توضیحات

 

آستین کلیون در کتاب «لازم نیست یک نابغه باشیم» بر روی چطور شناخته شدن تمرکز کرده است. نویسنده با نشان دادن چگونگی پیوستن به بوم‌شناسی نوین استعداد، به هنرمندان و نویسندگان، سازندگان و کارآفرینان خلاق به باور مخرب «نبوغ تنها» پایان می‌دهد.
این کتاب درباره پیدا شدن، با استفاده از قابل جست‌وجو بودن، و استفاده از شبکه، به‌جای هدر دادن زمان برای شبکه‌سازی است. نکته کلیدی، فرآیند است، نه نتیجه. هر چیز جدیدی را هر روز به اشتراک بگذارید اما به یک هرزنامه انسانی تبدیل نشوید. ذهن یک غیر حرفه‌ای را داشته باشید - که امکانات در کجاها، نامحدودند. یک رابط، یک معلم و یک مسیر باز باشید. تلنبارکننده نباشید.
ده قاعده بسیار ضروری و جدیدِ، «لازم نیست یک نابغه باشیم!» نشان می‌دهد که شما باید آزاد، بخشنده، شجاع و هنرمندی باشید که بقیه هنرمندان از او سرقت می‌‌کنند.

ترجمه ابراهیم احمدی‌نیا -  چاپ اول - 1399 - بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه

..

قیمت تعیین شده برای یک محصول است. اگر میخواهید به صورت همت عالی خرید کنید، از قسمت تعداد، عددی بیشتر از یک را انتخاب کنید. اما فقط یک جلد کتاب برایتان ارسال خواهد شد.

جزئیات

نحوه ارسال:  به فاصله چهار تا هفت روز کاری به دست شما یا مردم مناطق محروم خواهد رسید
هزینه ارسال:  150,000
امتیاز شما :

شما از قبل نظر خود را در مورد این محصول ارائه کرده اید.

شما نمی توانید به این محصول امتیاز دهید

لازم نیست یک نابغه باشیم

به وسیله ahmadiniamadjid 0 0 1534
395,000
نو به همراه تگ محصول
4 سال پیش

ahmadiniamadjid

اخرین بازدید: 4 سال پیش

محصولات بیشتر توسط ahmadiniamadjid

این زیر ساخت با هدف جمع آوری کمک برای مردم مناطق کمتربرخوردار کشور طراحی و پیاده سازی شده است.  در این زیر ساخت کالاها و محصولات اهدایی شما که به موسسه مردم نهاد مهرگیتی اهدا شده است را به وسیله جمع آوری کمک های مالی همراهان مهرگیتی و دیگر یاری کننده گان به ریال تبدیل می نماییم تا صد درصد ارزش این کالا ها برای ارتقا اهداف اموزشی و فرهنگی کشور هزینه گردد.